Upravit stránku

Luxus a intimita

Luxusní celoskleněné sprchy STYLUS ® vyrábíme tak, aby dokonale zapadly do prostoru. Skla vedeme v přesné návaznosti na podlahu, stěny i stropy, např. po spáře obkladu. Sprcha se tak stává nedílnou součástí architektury interiéru, pojítkem vody a Vašeho prostoru.

Vyrobené z tvrzeného bezpečnostního skla

Bezpečnostní certifikované sklo je základním prvkem všech sprch STYLUS ®. Používáme výhradně sklo vyrobené v západní Evropě, které následně opracováváme a kalíme na 620° C. Tím sklo získá vysokou mechanickou odolnost a stává se téměř nerozbitným.

Typy celoskleněných sprch

Každá sprcha STYLUS ® je originál vyrobený pro Vás zcela na míru. Nejjednodušším řešením je jedna fixní zástěna, složitější sestavy mohou kombinovat jakékoli skleněné fixní části s dveřmi a světlíky. Vybrat si můžete z řady skel i dekorů.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Kování

Vzhledem k přítomnosti vody hraje kování hlavní roli v celkové životnosti sprchy. I přes vyšší cenu doporučujeme značku Dorma, protože její užitná hodnota násobně převyšuje levnější napodobeniny. Důkazem je např. používání mosazných odlitků namísto plastu.

  • BF 134
  • BH 200

Odešlete nám nezávaznou poptávku

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých údajů pro účely obchodní komunikace (  více zde) a se Všeobecnými obchodními a dodacími podmínkami společnosti VV SKLO s.r.o. (  více zde).