Upravit stránku

MISTR VÝROBY

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřeného úseku výroby

  • kontrola a zodpovědnost za plnění plánu výroby a kvalitu výroby

  • zajišťování rovnoměrnosti a plynulosti výroby

  • vedení týmu pracovníků a jejich motivace

  • výborné komunikační dovednosti, schopnost řešit konfliktní situace

  • schopnost organizovat práci

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického zaměření

  • zkušenost s vedením lidí min. 3 roky

  • praxe ve výrobní společnosti se zaměřením na zakázkovou nebo malosériovou výrobu výhodou

  • praxe v oblasti plánování zakázkové výroby podmínkou

  • praxe v organizaci a řízení výroby ve směnném provozu podmínkou

  • loajalita vůči zaměstnavateli a zájem o dlouhodobou spolupráci

  • velmi dobré organizační a řídící schopnosti a dovednosti

  • pokročilá znalost PC

  • zodpovědnost, samostatnost

  • flexibilita, odolnost vůči stresu

  • ŘP B

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti

  • práci v moderním prostředí

  • pestrou a náročnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

  • adekvátní finanční ohodnocení – dle znalostí, zkušeností a dovedností na řídící pozici

  • bohatý program benefitů

  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • nástup možný ihned

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Křižanov

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: HPP na dobu neurčitou

Požadované vzdělání: SŠ/SOU technického zaměření

Strukturovaný CV a motivační dopis s příslušným heslem zasílejte na e-mail dvorakova@vvsklo.cz.

Adresa: VV SKLO s.r.o., Ořechovská 551, Křižanov, 594 51

Kontaktní osoba: Ing. Iveta Dvořáková, e-mail: dvorakova@vvsklo.cz

Předmět e-mailu: mistr výroby