Upravit stránku

Velikonoční beránci

Před Velikonoci jsme vyhlásili soutěž o nejoriginálnějšího velikonočního beránka. Jedním slovem „Wow“ . Neskutečné a nádherné výtvory vychytané do posledního detailu. Hlasování bylo velmi obtížné. Všem tvůrcům patří velký obdiv a poděkování. Výhercům gratulujeme. Tak přístě Na skle :-)

VV SKLO na ledě

Minulý pátek 16. 3. večer jsme se potkali na Zimním stadionu ve VM. Musím přiznat, že nám dospělým se po náročném pracovním týdnu málo komu chtělo hýbat. Nejvíce energie měly děti, o kterých jsme si mysleli, že je na ně už pozdě. Sami se můžete podívat, jak nás nakonec pohyb všechny rozveselil. Nálada byla skvělá. Pádů také dost a nakonec se nám z ledu vůbec nechtělo. Patronem VV SKLOvské ledové show byla kolegyně z expedice Romana a kolega z obchodu Eda. Děkujeme a Na skle :-)

Oddělení expedice

Tento týden je věnován oddělení „EXPEDICE“. Expedici tvoří tým 8 lidí, kteří se starají o nakládku, vykládku, rozvoz, servis zákazníkům a dobrou kávičku :-) Náš závoz tento týden můžete potkat ve městech Brno, Praha, Mníšek pod Brdy, Luka nad Jihlavou, Teplice, Dobřejovice, Kladno, Luže , Lhota za Červeným Kostelcem, Jihlava, Plzeň, Chotíkov, Kolovraty. Pro zajímavost necháváme červené „V“ montážníků také na mapce.
Hezký den a příště "Na skle" :-)

Montážníci

Přeji krásný den a úspěšný celý 11. kalendářní týden.
Dnes bych Vám ráda nabídla pohled do práce našich montážníků. Tento týden jsme se zaměřili na zakázky ve východní části republiky a můžete nás potkat v Třebíči, Havlíčkově Brodě, Holešově u Kroměříže, Ostravě, Moravských Budějovicích, Kunčicích pod Ondřejníkem a v Letohradě u Ústí nad Orlicí.
Tak třeba příště u Vás "Na skle" :-)

VV SKLO ve vůni bábovek

Pondělní den bylo celé VV SKLO provoněno. Do soutěže o nejoriginálnější bábovku se přihlásilo 14 soutěžících. Bábovky byly neuvěřitelné na pohled i na chuť. Přehlídka spojená s ochutnávkou proběhla v 11 hod. Hlasovalo se anonymně o tři výherní místa. Děkujeme všem za příjemnou atmosféru a výhercům srdečně gratulujeme.
tak Na skle :-)

VV SKLO na sněhu

Věděli jsme, že chceme lyžovat, věděli jsme, kde chceme lyžovat, ale nevěděli jsme termín a kdy budou příznivé sněhové podmínky. Den D nastal minulý pátek, kdy proběhla „LYŽOVAČKA NA FAJŤÁKU“. Patronem akce byl Vraťa, kolega z úseku montáží. Sešlo se nás 19 příznivců sněhových radovánek a to všech věkových kategorií :-) Děkujeme, bylo to skvělé a můžete se těšit na další pohybovou akci, kterou bude bruslení 16. března na Zimním stadionu ve Velkém Meziříčí.
tak Na skle :-)

Školení a turnaj v bowlingu

Dnes je to týden, kdy naše společnost uspořádala pravidelné celodenní školení. Byl to den, kdy se postupně od brzkého rána scházela celá firma a školilo se a školilo. Díky prezentacím vedoucích oddělení jsme mohli nahlédnout do jejich svěřených pracovních úseků a zákoutí, které při běžných pracovních dnech skoro nevnímáme a téměř opomíjíme. Už třetím rokem je školení završeno turnajem v bowlingu a rozdáváním nových teambuildingových triček. Rok 2018 je pro nás v barvě ZELENÉ. Račte vstoupit do našeho dne s úžasnou pozitivní energií…

Snídaně se šéfovou

Máme první březnové ráno, mám narozeniny a zároveň první příspěvek na blogu ♥. Dnešní ráno bylo pro zaměstnance překvapením. Na skle jsem podávala koblihy, kávu a čaj (a nebyla to kampaň!). Společně jsme posnídali a vyhlásili i výsledky firemního turnaje v bowlingu. Děkuji za všechny gratulace. Přeji hezký den všem.