Upravit stránku

Dětský den s VV SKLEM

Společnost VV SKLO pořádá představení ČIPERKOVÉ

Dětský den s VV SKLEM:  25. 9. 2019 v 9:30 h
JUPITER club, Náměstí 17, Velké Meziříčí
Představení je určené pouze pro pozvané a pro Mateřské školky.
Pozvánky jsou nepřenosné.

Sponzor: VV SKLO s.r.o.
Právo změn vyhrazeno.

Láká vás práce administrativního pracovníka nebo naopak manuální činnost montážníka? Pak hledáme právě vás!

Aktuálně nabízíme dvě pracovní pozice. Máte vybudovanou pevnou pozici ve světě účetnictví a disponujete ekonomickým vzděláním? Nebo naopak máte smysl pro detail a jste manuálně zruční? Pak čtěte dále a nenechte si ujít následující nabídky práce. 

Spustili jsme VV OUTLET

Vyprázdňujeme sklady! To znamená, že prodáváme kvalitu VV SKLO za snížené ceny. Na naší stránce www.vvsklo.cz/outlet můžete momentálně vybírat z nabídky kování Dorma na celoskleněné otočné dveře a 3 kusů dekorovaného skla pro posuvné dveře s přípravou pro madlo. Nabídka se bude postupem času rozšiřovat a aktualizovat. O všem podstatném vás budeme informovat zde i na našich facebookových stránkách.

VVelikonoce

Jak byli naši zaměstnanci připraveni na Velikonoce? Dle krásných výtvorů, které donesli do naší malé soutěže o nejkrásnější velikonoční dekoraci, bychom řekli, že velmi dobře. Sešly se různorodé výrobky vlastní výroby, drahých poloviček, maminek i dětí. Hlasování, jež probíhalo celý týden, určilo za vítěze roztomilého zajíce ze sena. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili.

Na Skle :-)

Školení pro partnery

Vážíme si všech našich obchodních partnerů a spolupráce s nimi. Chceme, aby byla založena na důvěře, komunikaci a dostatku informací. Aby tomu tak bylo, pořádáme školení, na kterých si projdeme vše o skle, představíme naše výrobní možnosti a pobavíme se o konkrétních možnostech pro danou společnost. Pro všechny zúčastněné je tak mnohem jednodušší představit si produkty, se kterými přichází denně do styku.  Společnost CAG je naším dlouholetým partnerem a my jsme rádi, že dorazili v hojném počtu. Věříme, že celé dopoledne plné skla bylo pro všechny přínosem. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další spolupráci.

GALERIE SKLA

Jak už jsme několikrát během loňského roku vzpomínali a připomínali, právě rok 2018 byl ve znamení 25 let od založení VV SKLO. Chtěli jsme čtvrtstoletí fungování trochu zrekapitulovat, a proto jsme vytvořili knihu, která je plná krásných realizací právě za toto období. Jsem ráda nejen za krásnou knihu, ale především za její obsah a příběhy, které se k tomu vážou – za úsilí, které každá stránka představuje. Těším se na další krásné realizace a další krásné příběhy. Třeba při příštím jubileu.

Tak Na Skle. :-)

Školení zaměstnanců

Minulý pátek jsme měli drobný výpadek ve výrobě. Co to způsobilo? Naše každoroční celofiremní školení!

Již od brzkého rána se začali scházet zaměstnanci, aby se proškolili v bezpečnostně provozních otázkách, konkrétně například v požární bezpečnosti. Následoval můj již tradiční proslov spojený s prezentací o chodu v naší společnosti. I když nás ve firmě není málo, jsem ráda, když mají všichni alespoň základní povědomí o tom, co se děje na ostatních odděleních. Každý vedoucí si proto připravil prezentaci a pohovořil o dění na svém pracovišti, o uplynulém roce a plánech na rok příští. To ale nebylo to poslední, co se událo. Zaměstnanci opět nezapomněli na mé i manželovy narozeniny a společně nás obdarovali krásnými dary, za což bych jim ještě jednou ráda poděkovala.

Věřím, že každého toto školení alespoň trochu obohatilo o nové znalosti a poznání a že celý tento den přispěje k lepší spolupráci a vzájemnému porozumění na pracovišti.

Mějte se krásně. Na Skle!

Já koblížek, koblížek...

Odstartovali jsme VV TMEL 2019. V rámci stmelování našeho týmu VV SKLO jsme měli v pondělí 4. března soutěž o nejlepší masopustní koblížky. Soutěžní koblížky byly tak chutné, že jsme měli hned 3 vítěze se stejným počtem bodů! Gratuluji :-)

A protože už se vám zajisté sbíhají sliny, mám pro vás níže recept na masopustní koblížky.

Tak Na Skle! :-)

JŠ 

Šťavnaté překvapení

Jak tomu bývá každý rok, i letos je první březnový den v naší společnosti trochu jiný – něčím výjimečný. Tedy alespoň pro mou maličkost. Všechny jsem proto překvapila a na jejich pracoviště donesla kýbl plný skvělých kuřátek s hranolkami. Věřím, že si pochutnali. Zároveň tím totiž přispěli k dalšímu obsahu tohoto blogu, který jsme přesně před rokem spustili.

Jeho účelem bylo přiblížit i ostatním dění u nás ve firmě a ukázat, že u nás ve VV SKLO se neustále něco děje a stále se dít bude. Já osobně se těším na další překvapení a další zajímavé dny ve VV SKLO. Přeji vám, ať i vy máte o něco příjemnější pátek. 

Tak Na Skle! :-)

JŠ 

Podporujeme mistry světa

Jak už jste se jistě dočetli z mnoha předchozích příspěvků na mém blogu, u nás ve VV SKLO rádi podporujeme aktivity, ve kterých se snoubí týmový duch se sportovní činností. Proto když nás oslovili hokejisté týmu Captains Namest, zda-li bychom je nepodpořili na cestě na Mistrovství světa v rybníkovém hokeji, neváhali jsme a jsme za to moc rádi.

Šolc design cafe & showroom

Sklo je samo o sobě neuvěřitelně krásné a v kombinaci s vhodnými materiály vynikne ještě mnohem víc. Jednou z netradičních možností je využití skla ve spojení se stěrkami nebo jinými dekorativními povrchy. Studio ŠOLC DESIGN se těmito designovými technikami zabývá a pro lepší dojem a představivost otevřelo v Brně na Kociánce showroom. Ten bude fungovat nejen pro prezentaci zajímavého designového nábytku a jiných designových řešení, ale i jako útulná kavárna. Jsem moc rádi, že jsme se na tomto projektu podíleli a spojili síly v uskutečnění takto krásného výsledku.

Podporujeme velkomeziříčské volejbalisty

Volejbal na Vysočině, stejně jako v celém Česku, je stále ve stínu populárnějších sportů, především fotbalu a hokeje. Není proto jednoduché zaujmout děti pro tento tradiční sport, navíc v době, kdy svůj čas věnují spíše světu virtuálnímu než sportovnímu.

Písnička pro VV SKLO

VV SKLO má svůj song! Jmenuje se Srdce skleněné a složila ji a nazpívala finalistka soutěže Československo má talent – Katarína Landlová. Právě nápad složit písničku, která by naši společnost připomínala, vznikl při návštěvě této talentované zpěvačky u nás v Křižanově. Písnička byla představena nejdříve všem zaměstnancům na vánočním večírku a již nějaký ten pátek si ji můžete poslechnout na našich facebookových stránkách a kanálu Youtube. Nemusíte ale překlikávat, písnička s textem je k dispozici i zde.

Přeji příjemný poslech. Věřím, že se vám zalíbí... stejně jako mně.

Na Skle.

Nový vozový park

Vozový par VV SKLO

Po pěti letech jsme zrealizovali velkou proměnu našeho vozového parku. Dovolte, abych se s vámi o ni podělila. Všechny firemní valníky, dodávky, osobní automobily můžete nyní potkávat po celé České a Slovenské republice. Přejeme všem našim řidičům spoustu bezpečně ujetých kilometrů a průjezdnou dálnici :-). Na skle!

Předvánoční nadílka

Ještě než se vydá Ježíšek do našich domovů, aby všem vykouzlil úsměv na tváři, zastavil se u nás v Křižanově. Přivítali jsme ho s otevřenou nárůčí, kapkou dobrého punče od Míly Frantlové a trochou něčeho dobrého na zub. Stejně jako každý rok, i letos nám zanechal spoustu hodnotných darů, které po celý rok jistě využijeme. Nyní už zbývá jen vyčistit a vypnout všechny stroje, pouklidit, zhasnout a užít si neopakovatelnou vánoční atmosféru v kruhu rodinném. Užijte si ji naplno, ale hlavně v poklidu. My všichni se na vás budeme těšit opět po novém roce. Tak Na skle. :-)

Vánoční VVečírek

Konec roku je tu a s ním již tradičně hektické období plné nakupování, pečení, uklízení a přípravy na vánoční a silvestrovské období. Jakékoliv naboření této prosincové reality proto přijde vhod. Tím se již tradičně stává vánoční večírek, který je pro zaměstnance připravován jako odměna za odvedou práci, šance poznat se trochu neformálněji a celý rok také trochu vyhodnotit. Rok to nebyl jednoduchý, ale o to sladší jsou a budou plody sklizně.

Mikulášská nadílka

I k nám do VV SKLA přišel nečekaně Mikuláš. Byl s úsměvem přivítán, básničkou potěšen a s láskou naděloval. ☺️

Andělská soutěž

Pro děti a šikovné zaměstnance byla v tomto týdnu vyhlášena soutěž na téma ANDĚL. Sešlo se 14 nádherných Andělů, jeden je krásnější než druhý. V každém je něco neuvěřitelně krásného. Moc děkujeme všem za inspirativní originální vánoční dekoraci. V předvánočním shonu přeji spoustu klidu a pohody. Na skle ☺️

Nanotisk

Listopadové vydání zpravodaje Svět skla, které tentokrát představuje unikátní způsob tisku na sklo.