Upravit stránku

Světlo & Prostor

Mladistvé celoskleněné dveře STYLUS ® odlehčí interiér a vnesou do prostoru světlo. Stává se, tím jak se lámou paprsky slunce o hranu skla, že u dveří vznikne duha. Tyto hry dávají celoskleněným dveřím punc výjimečnosti a spojení technického umu se silou přírody - Světlo vstupuje dveřmi.

Dveře STYLUS ® je možné dekorovat libovolným motivem dle přání či zvolit některý z navržených dekorů. Naši pracovníci získali během mnoha tisíc vyrobených dveří jedinečné know-how, díky kterému linie a plochy dekorů vždy dokonale navazují (ukázka). Samozřejmostí je propojení designu celoskleněných dveří s ostatními skleněnými prvky (výplň v dřevěných dveří, zrcadlo, ale třeba i sprchový kout ap.).

Exkluzivitu zpracování potvrzuje řezání skla s přesností ± 0,15 mm, dokonale leštěné hrany dveří a přesné provedení děr a výřezů pro kování.

Podívejte se na nejkrásnější celoskleněné dveře v Česku v naší videokolekci.

Bezpečnost

Dveře STYLUS ® jsou i při hrubém zacházení prakticky nezničitelné. Jsou vyráběny z tvrzeného bezpečnostního skla, které je zárukou mechanické pevnosti (5násobné oproti netvrzenému sklu). Na našem videu se můžete ujistit, že 8mm sklo odolá i 100kg zátěži.

Zvukotěsnost

Skleněné dveře mají při použití kvalitního kování velmi dobrou zvukovou neprůzvučnost.

 

Materiál

Zvuková neprůzvučnost (Rw)

 

 

Sklo 8 mm (planibel)

32 dB

Sklo 10 mm (planibel)

34 dB

Sklo 12 mm (planibel)

35 dB

Sklo 4.4.2 (connex Stratophone, planibel)

37 dB

 

 

Vchodové bezpečnostní dřevěné dveře

31 dB

Kování

Pro celoskleněné dveře doporučujeme kování Dorma. Během několika tisíc zrealizovaných zakázek jsme se setkali pouze s jednotkami reklamací. I naše vlastní zkušenosti jsou vynikající – např. kliky v našich kancelářích drží i po několika letech, nepadají.