Upravit stránku

Hlavní výhodou posuvných dveří ve srovnání s otočnými či kyvnými je úspora místa. Díky použití kvalitního kování je pohyb dveří velmi tichý a jemný (video).

Jednokřídlé posuvné dveře

Na výběr jsou 3 základní typy: posouvání dveřního křídla na stěnu, na boční skleněný světlík nebo zasunutí do stavebního pouzdra. Samotné kolejnice pak umožňují několik dalších variant uchycení: montáž kolejnice na zeď, na strop nebo na skleněný nadsvětlík.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Dvoukřídlé posuvné dveře

Základní typy jsou stejné jako u jednokřídlých dveří. Křídla mohou fungovat synchronizovaně – při otevírání (zavírání) jednoho křídla se automaticky otevírá (zavírá) i druhé křídlo.

1
2
3

Kování pro celoskleněné posuvné dveře

Základ tvoří kolejnice s úchyty skla. Praktickým doplňkem kolejnice může být brzdící systém Dormotion, který tlumí dojezd dveří při otevírání i zavírání. Jako úchopový prvek slouží madlo, mušle či čočka, s možností uzamykacího systému.

Posuvné systémy v top provedení nerez nabízíme bez příplatků.

  • Muto
  • Manet

Odešlete nám nezávaznou poptávku

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých údajů pro účely obchodní komunikace (  více zde) a se Všeobecnými obchodními a dodacími podmínkami společnosti VV SKLO s.r.o. (  více zde).