Upravit stránku

Design

Velkou výhodou obkladů ze skla je, že světlo nepohlcují, ale odráží zpět. Prostor tak mohou elegantně obohatit o světlo a posunout ho na úplně jinou úroveň. Velmi efektně působí v interiéru propojení designu obkladu např. s dveřmi či zrcadlem. Pro skleněné obklady je možné zvolit jednobarevný nástřik lakem v barvě dle vzorníku RAL nebo digitálně potisknout přímo na sklo technologií Nanotisku.

  • Nanotisk na obkladu
  • Jednobarevný RAL nástřik - světle zelený
  • Jednobarevný RAL nástřik - bílý

Čistota + odolnost

Na rozdíl od keramických obkládaček umožňují celoskleněné obklady velice jednoduchou a hygienickou údržbu - obklady ze skla jsou hladké a beze spár, ve kterých zůstávají nečistoty. Tvrzené sklo je tepelně stálé až do 300° C, takže jej lze použít např. i v těsné blízkosti vařičů - podívejte se na praktický test teplotní odolnosti.

Tvary, výřezy

Díky vlastní výrobě jsme schopni vyrobit celoskleněné obklady prakticky jakéhokoli tvaru (mnohoúhelníky, kulaté tvary, kombinace), včetně rohových, okrajových i vnitřních výřezů např. pro zásuvky, vypínače, skříňky atd. Skleněné obklady je možné připevnit i na zdi, které nejsou zcela rovné. 

Rozměrové možnosti

Max. rozměr skleněného obkladu o tloušťce 6 mm je cca 3000 mm x 1100 mm, u skla o tl. 8 mm je to cca 3000 mm x 1500 mm. Ani v případě těchto maximálních rozměrů není nutné dělat žádné dilatační spáry či otvory pro uchycení (skla se lepí na silikon).

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Odešlete nám nezávaznou poptávku