Celoskleněné sprchové kouty

Luxus a intimita

Luxusní celoskleněné sprchové zástěny vyrábíme tak, aby dokonale zapadly do jakéhokoli koutu vaší koupelny. Skla vedeme v přesné návaznosti na podlahu, stěny i stropy, např. po spáře obkladu. Sprcha se tak stává nedílnou součástí designu interiéru, pojítkem mezi vodou a vaším prostorem.

Vyrobené z tvrzeného bezpečnostního skla

Bezpečnostní certifikované sklo je základním prvkem všech sprch VV SKLO. Používáme výhradně sklo Planibel Lux Clear, vyrobené v západní Evropě a určené speciálně na sprchové kouty, které následně opracováváme a kalíme na 700°C. Tím sklo získá vysokou mechanickou odolnost a stává se téměř nerozbitným. Exkluzivní povrchová úprava zabraňuje vzniku usazenin, není náročná na údržbu a zajistí transparentní a zářivý vzhled.

Typy celoskleněných sprch

Každá sprcha VV SKLO je originál vyrobený pro vás zcela na míru. Nejjednodušším řešením je jedna fixní zástěna, složitější sestavy mohou kombinovat jakékoli skleněné fixní části s dveřmi a světlíky. Vybrat si můžete z celé řady skel i dekorů.

Kování

Vzhledem k přítomnosti vody hraje kování hlavní roli v celkové životnosti sprchy. I přes vyšší cenu doporučujeme povrchovou úpravu chrom lesk. Výhodou je např. používání mosazných odlitků namísto plastu.

  • Panty a vinkly rozlišujeme podle typu dveří na 2 druhy: BF (pro kyvné) a BH (pro otočné)
  • Rozpěrné tyče – hranatá, kulatá
  • Čočky – hranatá, kulatá, skleněná

Spojte se s námi

Sklo nás baví