Upravit stránku
1
2
3
4
5
6
7

Design

Celoskleněné stěny STYLUS ® umí prostor dokonale fyzicky oddělit a zároveň opticky ponechat volný. Skla lze jakkoli dekorovat a tím designově propojit s exteriérem i interiérem. Při výrobě cíleně dbáme i na dílčí detaily tak, aby linie i plochy navazovaly bez přerušení.

Podívejte se na video s našimi realizacemi krásných celoskleněných stěn.

Bezpečnost

Celoskleněné stěny STYLUS ® standardně vyrábíme z tvrzeného bezpečnostního skla tloušťky 10 mm či 12 mm, čímž je zaručená jejich maximální bezpečnost a při běžném používání i nerozbitnost. Všechna skla jsou certifikována.

Zvukotěsnost

Zvuková neprůzvučnost skla dosahuje ve srovnání s ostatními materiály vyšších hodnot. V případě 12mm skla planibel je to 35 dB, použitím speciální folie Stratophone lze neprůzvučnost ještě zvýšit.

 

Varianty stěn

Variant celoskleněných stěn pro funkční oddělení prostoru existuje nekonečně mnoho. Kombinovat lze všechny základní prvky: dveře, boční světlíky i nadsvětlíky. Max. rozměry jedné tabule skla jsou šířka 1450 mm, výška 3000 mm.

 

Kování

Nejpoužívanějším kováním je rohový systém Universal. Je plně kombinovatelný s kováním pro dveře a umožňuje všechny způsoby zamykání. Kotvení celoskleněných tabulí k podlaze a stropní konstrukci se provádí pomocí zapuštěných či přiznaných kovových U profilů.

  • Universal
  • Kování pro otočné dveře
  • Kování pro posuvné dveře
  • Kování pro kyvné dveře

Odešlete nám nezávaznou poptávku