Celoskleněné stěny

Harmonie vzdušného prostoru a nerušeného soukromí. Nekonečné množství variant celoskleněných stěn a jejich kování a dekorů navrhneme přesně podle vašich představ.

Design

Celoskleněné stěny umí prostor dokonale fyzicky oddělit a vyvolávají pocit čistoty a vzdušnosti interiéru. Skla lze jakkoli dekorovat a tím designově propojit s exteriérem i interiérem. Při výrobě cíleně dbáme i na dílčí detaily tak, aby linie i plochy navazovaly bez přerušení.

Bezpečnost

Celoskleněné stěny standardně vyrábíme z tvrzeného bezpečnostního skla o tloušťce 10 mm či 12 mm, čímž je zaručena jejich maximální bezpečnost a při běžném používání i nerozbitnost. Veškerá skla jsou certifikována.

Zvukotěsnost

Vzduchová neprůzvučnost skla dosahuje ve srovnání s ostatními materiály vyšších hodnot. V případě 12mm skla Planibel je to 35 dB.

Varianty stěn

Variant celoskleněných stěn pro funkční oddělení prostoru existuje nekonečně mnoho. Kombinovat lze všechny základní prvky: dveře, boční světlíky i nadsvětlíky. Max. rozměry jedné tabule skla jsou: 1450 mm na šířku, 3000 mm na výšku.

  • Fixní zasklení
  • Celoskleněné posuvné dveře
  • Stěna s otočnými dveřmi

Kování

Nejpoužívanějším kováním je rohový systém Universal. Je plně kombinovatelný s kováním pro dveře a umožňuje všechny způsoby zamykání. Kotvení celoskleněných tabulí k podlaze a stropní konstrukci se provádí pomocí zapuštěných či přiznaných kovových U profilů.

Spojte se s námi

Sklo nás baví