Posuvné dveře

Hledáte jednoduché řešení, které elegantním způsobem oddělí prostor, přitom ale zachová průchod světla?
NEXUS jsou celoskleněné posuvné dveře, které stačí připevnit na stěnu a bez stavebních úprav vykouzlíte řešení, které nezasahuje do prostoru a nebrání světlu prostoupit vaším domovem. Pyšní se vysokou odolností díky použití 10 mm tvrzeného skla evropského původu. Dlouhá životnost je zaručena kováním od německého výrobce Dorma, který je lídrem ve svém oboru a nabízí prémiovou kvalitu.

NEXUS klasik

Skleněné posuvné dveře NEXUS jsou typizovaným řešením, které posune Váš interiér na novou úroveň. Osvědčený způsob ukotvení kolejnice do zdi se skleněným křídlem nabízí jednoduchost a eleganci bez nutnosti stavebních úprav.
Verze klasik představuje základní variantu, která jednoduše oddělí prostor bez ztráty světla a kterou si zvládnete nainstalovat sami.

  • Tvrzené bezpečnostní sklo (ESG) o tloušťce 10 mm je zárukou vysoké mechanické pevnosti a odolnosti
  • Posuvný systém od světového lídra v oboru – DORMA Muto Comfort – zajistí dlouhou životnost a bezproblémové užívání
  • Posuv lze provést na stěnu nebo do stavebního prostoru na boční světlík

Jednokřídlé posuvné dveře

Praktičnost

Vyberte, zda si chcete užít soukromí díky mléčnému sklu (Satináto) nebo se otevřít světlu v čiré variantě (Float).

Bezpečnost

Dveře jsou vyráběny z tvrzeného bezpečnostního skla (ESG) o tloušťce 10 mm, které je zárukou mechanické pevnosti a pružnosti.
Jsou tak odolnější vůči mechanickému poškození než je tomu tak u klasických dřevěných dveří.

Snadná údržba

Skleněné dveře nevyžadují téměř žádnou péči. K vyleštění mírného znečištění postačí teplá voda, v případě silnějšího znečištění jakýkoliv neabrazivní přípravek (doporučujeme čistič Bohle).

Spolehlivost

Posuvná technika včetně madel pochází od lídra v oboru společnosti DORMA. Záruka kvalitního německého zpracování a dlouhé životnosti.

Design

Díky jednoduchým a čistým liniím sednou posuvné dveře NEXUS do každého prostoru.
Posuvný systém nabízíme v povrchové úpravě Elox stříbrná nebo Elox nerez.

Doprava a montáž

Možnost bezplatného osobního vyzvednutí nebo zpoplatněného závozu. Šikovný kutil zvládne dveře NEXUS nainstalovat svépomocí díky našemu detailnímu návodu. Instalaci si můžete zjednodušit díky montáži klipsen na zavěšení křídla dveří nebo nechte veškerou práci přímo na našich specialistech VV SKLO.

Lehkost

Pro měkký a plynulý doraz dveří doporučujeme možnost „tichého dojezdu“.

Dvoukřídlé posuvné dveře

Kování pro posuvné dveře

Posuvná technika včetně madel pochází od lídra v oboru – společnosti DORMA, která je zárukou kvalitního německého zpracování a dlouhé životnosti. Posuvnou lištu nabízíme v povrchové úpravě Elox stříbrná nebo imitaci nerezu.

Elox nerez

Elox nerez

Elox stříbrná

Elox stříbrná

Spojte se s námi

Sklo nás baví