Upravit stránku

Krbová skla a skla ke kamnům

Krbová skla vyrábíme zásadně z tvrzeného (kaleného) skla, čímž je zajištěna jejich teplotní odolnost (do 250° C) i mechanická odolnost proti rozbití. Tloušťka skla bývá následující:

  • 8 mm v případech, kdy krb není na skle přímo umístěný (sklo je pouze vedle krbu)
  • 12 mm v případech, kdy sklo slouží jako podkladová deska pro krb (krb je přímo na skle)

Krbová skla mohou mít leštěnou kolmou hranu či fazetu (zkosení hrany pod úhlem). Skla ke krbu mohou být jakéhokoli tvaru a lze je libovolně dekorovat.

1

Skleněné stříšky

Skleněné stříšky jsou praktickým doplňkem exteriéru. Vyrábíme je z tvrzeného skla, takže odolávají mechanickému poškození (např. při bouřce). Provedení závisí pouze na přání zákazníka.

1

Skla do dveří

Výplňová skla do dřevěných či jiných dveří působí dokonale ve spojení s celoskleněnými dveřmi - výplň může být vyrobena ze stejného skla jako celoskleněné dveře. Tato kombinace pak vytváří krásný jednotící prvek napříč celým interiérem.

1
2
3

Světelné sklo

Ani po západu slunce není hrátkám se světlem a sklem konec. Potenciál této čiré krásy se snažíme naplno využít a se zabudovanými světelnými pásky jí dodáváme další rozměr elegance. Zaujme především  u skleněných kuchyňských obkladů, kde poslouží jako efektní zdroj světla. Skvěle funguje i na nejrůznějších reklamních poutačích, na kterých jednoduchou hrou světel rozzáří loga či propagační nápisy.

1
2

Ostatní

Díky vlastní výrobě a skladům skla můžeme vyrobit prakticky jakýkoli výrobek z plochého skla. Našima rukama již prošly kuchyňské pracovní desky, skleněné desky na stoly, jídelní podnosy, navigační cedule, vizitky ze skla i skleněné náhrobní desky. Pokud máte zajímavý nápad se sklem, rádi budeme Vaším partnerem pro jeho realizaci.

1

Odešlete nám nezávaznou poptávku