Upravit stránku
21.08.2019Švestková JanaNovinky 
Aktuálně nabízíme dvě pracovní pozice. Máte vybudovanou pevnou pozici ve světě účetnictví a disponujete ekonomickým vzděláním? Nebo naopak máte smysl pro detail a jste manuálně zruční? Pak čtěte dále a nenechte si ujít následující nabídky práce. 

Chcete se stát administrativním pracovníkem? - pozice obsazena

Baví vás svět ekonomie a máte vzdělání a praxi v tomto oboru? Vynikáte-li pečlivostí, přesností, flexibilitou, zodpovědností a máte-li výtečný přehled v účetnictví, pak se skvěle hodíte na pozici administrativního pracovníka na Účetním oddělení. Náplní nabízené práce je komplexní vedení a zpracování účetnictví, příprava reportů a řešení dalších dílčích událostí.

 

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturované CV a motivační dopis na adresu uctarna@vvsklo.cz s heslem „uctarna”.

Hledáte místo, kde uplatníte svoji manuální zručnost?

Vyhledáváte výzvy a nebojíte se vymýšlet řešení pro neobvyklé situace a věci, které si žádají individuální řešení? Pokud je vaší předností manuální zručnost a smysl pro detail, pak by vás mohlo zaujmout místo Montážníka. Pokud se nebojíte komunikace se zákazníky a práce v týmu, pak se nám určitě ozvěte. 
V případě zájmu o pozici montážníka pošlete životopis a kontaktní údaje na personální oddělení uctarna@vvsklo.cz.

A co na vás zde čeká?

Pozice ve stabilní a perspektivní společnosti na hlavní pracovní poměr. V moderním a prostředí na vás budou čekat zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování a možnost odborného růstu díky nabídce kurzů a školení.