Ať je sklo vaší inspirací
a my vaším průvodcem.

Práce ve VV SKLU

Práce se sklem je v mnoha směrech specifická:

  • Milimetr = hodně.
  • Opravit = zpravidla vyrobit znovu.
  • Zpracovat = udělat naprosto perfektně.

Sklo je totiž velice náročný materiál. V okamžiku, kdy je vyrobené, jej už většinou není možné upravit – kalené sklo by po narušení struktury (např. vrtáním) prasklo. Proto hledáme pracovníky, kteří mají smysl pro přesnost – v našem případě to není klišé, ale nutnost.

Vlastnosti skla a požadavky na přesnost s sebou nesou ale i několik výhod:

  • Práce se sklem je čistá práce.
  • Naše technologie patří mezi celoevropskou špičku.
  • Pracujeme se skvělými designéry a architekty.

Takže pokud se nebojíte nových věcí a jste člověk, který bere věci za své, ozvěte se nám. Rádi se s vámi pobavíme.

Obchodní reprezentant/ka pro VV SKLO s.r.o.

VV SKLO s.r.o. je přední česká sklenářská firma disponující rozsáhlými odbornými znalostmi v oblasti řezání, leštění, vrtání či vrstvení. Specializuje se na trendové dekory technikou pískování, gravírování a digitisku. Vyniká svým smyslem pro detail a přesnost používáním nových strojů často jedinečných v Česku. K realizacím patří celoskleněné stěny, dveře, sprchy, schody, pochozí desky, obklady a zábradlí.

Náplň práce:

–  Manažer pro Českou republiku

–  Práce v terénu i v kanceláři

–  Péče o stávající a nové zákazníky

–  Vedení obchodních jednání

–  Tvorba a rozvoj obchodních vztahů

–  Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

–  Technické poradenství

Podmínkou:

–  Prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici minimálně 1 rok

–  Zkušenosti v oblasti stavebnictví, realizace interiérů

–  Obchodně-technické znalosti nezbytné pro výkon funkce

–  Středoškolské vzdělání s maturitou

–  Technické vzdělání výhodou

–  Řidičský průkaz skupiny B

–  Znalost AJ, NJ výhodou

Nabízíme:

–  Služební automobil Octavia 4×4 i k soukromým účelům

–  Částečný home office

–  Účast na zajímavých projektech

–  Zázemí významné stabilní české firmy s vlastní výrobou

–  Smlouva na HPP, vstupní zaškolení

–  Zaměstnanecké benefity (odborné vzdělávání, příspěvek na pojištění, stravenky v hodnotě 100kč, slevy na firemní výrobky)

Zajímá Vás tato pracovní příležitost nebo máte v okolí známého, kterého nám můžete doporučit? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis, nebo nás kontaktujte pro více informací. Budeme se těšit na budoucí spolupráci, neváhejte nás kontaktovat:

Sabina Němcová
E-mail: nemcova@vvsklo.cz

Tel: 608 523 293

Spojte se s námi

Sklo nás baví