Upravit stránku

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Jako jedni z mála v Česku i střední Evropě umíme perfektně a kompletně opracovat ploché sklo. Z jednoduchých křehkých tabulí skla uděláme výrobek, který je téměř nerozbitný a unese stovky kilogramů. Z obyčejného skla vytvoříme umělecké dílo v podobě dveří, stěn či obkladů s krásnými dekory.

Chceme věci dělat nejlépe, jak to jen jde, a hledáme kolegy, kteří uvažují stejně.

Náplň práce:

  • marketingová podpora obchodnímu oddělení a zákazníkům
  • příprava propagačních materiálů - katalogy, letáky,... (ve spolupráci s externím grafikem)
  • zajištění reklamních a propagačních předmětů
  • správa www stránek přes redakční systém
  • správa sociálních sítí Facebook, Instagram, YouTube

Požadujeme:

  • kreativitu, samostatnost, příjemné vystupování
  • praxi na podobné pozici
  • angličtinu na komunikativní úrovní
  • znalost základů grafiky výhodou (úprava obrázků apod.)
  • zájem o fotografování výhodou
  • SŠ vzdělání s maturitou

Nabízíme:

  • práci v moderním prostředí
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • motivující platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned

Další informace o pozici:

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Adresa pracoviště: VV SKLO s.r.o., Ořechovská 551, Křižanov 594 51

Kontaktní osoba: Jana Švestková – jednatelka, svestkova@vvsklo.cz

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail svestkova@vvsklo.cz, předmět zprávy "Marketing".