Upravit stránku

Opracováváme sklo a vyrábíme krásné celoskleněné interiéry.

Našim zákazníkům vnášíme do interiérů Světlo a Prostor – každou minutu jiný a každou minutu krásný. Našim tělem jsou nejlepší dostupné technologie a duší výjimečný pocit z používání i designu skla.

50 000 + realizací

vznik 1993

sídlo Křižanov. okr. Žďár nad Sázavou

Finalista Vodafone Firma roku 2013 Kraje Vysočina

Autorizovaný partner DORMA a ALUVETRO

Hlavní okamžiky

Od roku 1993 jsme kompletně změnili technologie i místo provozovny. Motivace v podobě práce se sklem a objevování nového však zůstala stejná. Věříme, že tomu tak je i u Vás.

V roce 1997 jsem začali dodávat pískované dekory a výplně do dveří firmě SAPELI, a.s. Tímto krokem byla započata významná a dlouholetá spolupráce.

V r. 2005 jsme koupili kalicí linku, což byla novinka i velká neznámá. Díky ní jsme mohli nabídnout vlastní výrobky z tvrzeného skla a postupně dál rozvíjet výrobní program.

Do výroby dveří jsme se pustili v době, kdy šla většina sklenářství cestou izolačních skel. "STYLUSky" se postupně staly pro řadu zákazníků synonymem dveří ze skla.

Zájem zákazníků o zhlédnutí výrobků STYLUS ® nás inspiroval k otevření vzorkovny v nové provozovně v Křižanově
(r. 2008). Budova naší firmy získala ocenění Stavba Vysočiny.

Věříme, že sklo je z velké části o designu, proto se ho snažíme neustále zdokonalovat. V roce 2015 jsme pořídili technologii na plnobarevný digitální Nanotisk.