Bezpečnostní přepážky chránící proti kapénkové nákaze

 

Skleněné bezpečnostní přepážky jsou určeny především pro kanceláře, obchody, pošty, finanční instituce, lékárny a všechny provozy, v nichž dochází k bezprostřednímu kontaktu mezi zaměstnanci, případně mezi zaměstnanci a zákazníky.

Naše řešení účinně zabraňuje přímému ohrožení kapénkovou nákazou a bezpečně odděluje obě komunikující strany, aniž by byla omezena přímá komunikace. Výhodou skleněného povrchu je, že přepážky se snadno dezinfikují a omývají běžně dostupnými prostředky.

Skleněné bezpečnostní přepažení realizujeme ve třech provedeních:

Stolní přepážky

Ochranné zástěny na pracovní stoly a přepážky jsou vhodné především do sdílených kanceláří, kde sedí více zaměstnanců v bezprostřední blízkosti. Díky našemu řešení můžete rychle nainstalovat bezpečnostní příčky i svépomocí bez použití speciálních nástrojů či odbornosti. Stejně tak můžete stolní přepážky chránící před přenosem kapénkové infekce použít například v obchodě, na úřadě, v ordinacích, zkrátka všude tam, kde je třeba zabránit přímému kontaktu mezi osobami.

Stěny a přepažení

Jsou vhodné především na větší pracoviště a do kanceláří, v nichž je potřebné z epidemiologických důvodů od sebe oddělit jednotlivé pracovníky nebo i celá oddělení. Celoskleněné stěny variabilní šířky a výšky 3m se napevno instalují do stěn, podlah a stropů pomocí kotevních profilů a těsnících prvků. Na zakázku lze rozdělovat jakýkoliv volný prostor pomocí jednotlivých segmentů fixních skel, otočných, kyvných a posuvných dveří.

Komplexní řešení pro open space kanceláře

Otevřené kanceláře typu open space představují velké epidemiologické riziko a většina zaměstnavatelů se je pokouší urychleně transformovat do podoby oddělených pracovišť, které nebezpečí nákazy snižují. VV SKLO přichází s jedinečným, praktickým a rychlým řešením s využitím celoskleněných stěn a dveří. Je možné si vybrat z celé škály průhledných i neprůhledných skel, které do vašeho pracoviště vnesou dostatek světla. I když open space rozdělíte, světlo a prostor zůstane.

Spojte se s námi

Sklo nás baví