Bezpečnostní přepážky

Skleněné bezpečnostní přepážky jsou určeny především pro kanceláře, obchody, pošty, finanční instituce, lékárny a všechny provozy.

Bezpečnostní přepážky chránící proti kapénkové nákaze

Skleněné bezpečnostní přepážky jsou určeny především pro kanceláře, obchody, pošty, finanční instituce, lékárny a všechny provozy, v nichž dochází k bezprostřednímu kontaktu mezi zaměstnanci, případně mezi zaměstnanci a zákazníky. Naše řešení účinně zabraňuje přímému ohrožení kapénkovou nákazou a bezpečně odděluje obě komunikující strany, aniž by byla omezena přímá komunikace. Výhodou skleněného povrchu je, že přepážky se snadno dezinfikují a omývají běžně dostupnými prostředky.

Design

Celoskleněné stěny umí prostor dokonale fyzicky oddělit a vyvolávají pocit čistoty a vzdušnosti interiéru. Skla lze jakkoli dekorovat a tím designově propojit s exteriérem i interiérem. Při výrobě cíleně dbáme i na dílčí detaily tak, aby linie i plochy navazovaly bez přerušení.

Celoskleněné stěny standardně vyrábíme z tvrzeného bezpečnostního skla o tloušťce 10 mm, čímž je zaručena jejich maximální bezpečnost a při běžném používání i nerozbitnost. Veškerá skla jsou certifikována.

Vzduchová neprůzvučnost skla dosahuje ve srovnání s ostatními materiály vyšších hodnot. V případě 12mm skla Planibel je to 35 dB.

Bezpečnost

Celoskleněné stěny standardně vyrábíme z tvrzeného bezpečnostního skla o tloušťce 10 mm či 12 mm, čímž je zaručena jejich maximální bezpečnost a při běžném používání i nerozbitnost. Veškerá skla jsou certifikována.

Zvukotěsnost

Vzduchová neprůzvučnost skla dosahuje ve srovnání s ostatními materiály vyšších hodnot. V případě 12mm skla Planibel je to 35 dB.